KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956126
nr 1395 6126
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hedland, Gamla Stan. Olja på pannå, 31x38cm, yttermått inklusive ram: 40x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:34:27
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)